Kredi Kartı Güvenliği

Örneğin: Örneğin: Tişört, Abiye, Etek, Hırka gibi ...
Türkiye’nin kadın Giyim Mağazası frezyafabric.com, tüm üyelerinin alışveriş deneyimini keyifli olduğu kadar, güvenli bir hale getirmek için çeşitli güvenlik önlemleri uygulamaktadır.

frezyafabric.com ’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken BANKANIZ TARAFINDAN kullanılır , Websitemizde hiçbir alanda KREDİ KARTI Bilgileriniz Sizden İstenmez ve hiçbir Alana Kart Bilgilerinizi Girmezsiniz Direk Olarak Bankanıza Bağlanarak Telefonunuza Gelen SMS ile Ödemenizi Tam bir Güvenlik ile Yaparsınız. Bilgileriniz Bu sayede %100 Güvenlikli olarak Kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz.

Websitemizde bulunan SSL Sertifikası ile Alışverişleriniz 10.000 ( Onbin ) Dolara kadar sigortalıdır. Yani çok rahat şekilde bankanıza bağlanabilir ve ödemenizi yapabilirsiniz.  güvenlik sertifikamızı tarayıcınızda adres satırımızdaki https:// olarak başlayan url den anlayabilirsiniz. Normal internet adresleri http:// dir fakat güvenlik sertifikasına sahip siteler  https:// olarak hizmet vermektedirler. Rahatlıkla kredi kartınızı kullanabilir alışverişinizi yapabilirsiniz.
Bilgilerinizin gerçekten frezyafabric.com gönderildiğini güvence altına alarak, 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır.